Biuro handlowe: Łapanów 26, 32-740 Łapanów. +48 696 774 939

Bramy przemysłowe

__ BRAMY GARAŻOWE __

Bramy przemysłowe

Maksymalna funkcjonalność i bezpieczeństwo przy zachowaniu spójności estetycznej wszystkich elementów. Zaprojektowaliśmy je tak, by ich praca nie kolidowała z ruchem wewnątrz obiektu przemysłowego, a ich obsługa była wygodna i sprawna w każdej sytuacji. Stworzyliśmy szereg rozwiązań dedykowanych różnego typu obiektom. Wybierz bramy najlepiej dopasowane do charakteru Twojego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz bramy: segmentowe, roletowe i podwieszane.

Maksymalna funkcjonalność i bezpieczeństwo...

WIŚNIOWSKI – przejdź do strefy funkcjonalności dla przemysłu i biznesu

Nowoczesny biznes potrzebuje innowacyjnych rozwiązań. Te powstać mogą jedynie w technologicznie zaawansowanych procesach. Dlatego konstruując i projektując nowe produkty, nie zapominamy o inwestycjach w fabryki i linie produkcyjne.

Rozwiązania dla przemysłu ___

Poznaj szeroką ofertę produktów ze specjalnym przeznaczeniem dla obiektów przemysłowych. 

Bramy SEGMENTOWE

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI można zamontować w budynkach nowych, jak i modernizowanych. Zastosowanie odpowiedniego prowadzenia umożliwia dopasowanie bramy do wymagań budynku. W zależności od warunków zabudowy dostępne są różne typy prowadzeń.

Funkcjonalność __

Przemysłowe bramy segmentowe WIŚNIOWSKI pozwalają w maksymalny sposób wykorzystać miejsce przed i wewnątrz obiektu. Dzięki bogatej ofercie różnych rodzajów prowadzeń bramy segmentowe można dopasować do każdego, nawet nietypowego pomieszczenia.

Cechy:

Minimalna ilość cykli (zależne od modelu)
Przepuszczalność powietrza
Dźwiękochłonność
Odporność wiatrowa
termoizolacja
Wodoszczelność
Kontrole dostępu
Wieloletnia gwarancja

Panele __

Cztery typy paneli:
• panel stalowy o grubości 40 [mm] do bram MakroPro 2.0, MakroPro 100 2.0,
• panel INNOVO 60 [mm] do bram MakroTherm 2.0 i MakroTherm XXL,
• panel aluminiowy o grubości 40 [mm] do bram MakroPro ALU 2.0, MakroPro ALU 100 2.0,
• panel aluminiowy z przegrodą termiczną o grubości 40 [mm] jako przeszklenie do bram MakroPro 2.0, MakroPro 100 2.0. 

Wysokie parametry techniczne i solidne zabezpieczenie antykorozyjne osiągane są poprzez zastosowanie wysokogatunkowej, ocynkowanej stali pokrytej warstwami lakieru lub okleiną. Rdzeń ze sztywnej piany poliuretanowej zapewnia optymalną wytrzymałość paneli, a także ich termoizolację. Specjalne rozwiązania takie jak np. system 5-warstwowego zaginania blachy, zapewnia stabilne mocowanie wszystkich połączeń.

Bramy ROLETOWE

Bramy roletowe charakteryzują się niezwykłą trwałością i niezawodnością. Są bardzo proste w montażu. Do ich zamontowania ponadto nie wymaga się znacznej przestrzeni podsufitowej. W połączeniu z bardzo dobrymi właściwościami antykorozyjnymi stanowią solidne zamknięcie na długie lata.

Bezpieczeństwo __

Zwiększone parametry wytrzymałościowe bramy uzyskano m.in. dzięki zastosowaniu haków przeciwwiatrowych. Stanowią one przedłużenie aretek profili. W czasie pracy poruszają się w specjalnie zaprojektowanych prowadnicach, wzmocnionych dodatkowo za pomocą uchwytów stabilizujących.

Opcja montażu na zewnątrz w skrzynce znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie warunki zabudowy uniemożliwiają montaż wewnątrz pomieszczenia (np. w przypadku braku wystarczającego nadproża lub przestrzeni bocznych). Elementem warunkującym zewnętrzny montaż napędu jest zabezpieczenie mechanizmu przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych za pomocą skrzynki. Skrzynka chroni układ napędowy bramy wraz z napędem elektrycznym przed wpływem pyłu, śniegu i deszczu.

Komfort __

Doskonałe wyposażenie hal przemysłowych, magazynów czy obiektów handlowo-usługowych. Niezawodne i funkcjonalne. Sprawdzą się świetnie szczególnie w tych miejscach, gdzie nie ma wystarczającej przestrzeni podsufitowej np. w obiektach, w których pracują suwnice.

Cechy:

Kurtyna bramy
Wzmacniający profil dolny
Prowadnice aluminiowe
Krawędziowa listwa bezpieczeństwa
Ruchomy wał
Awaryjne otwieranie bramy

Inspiracje __

Katalog produktów: