Biuro handlowe: Łapanów 26, 32-740 Łapanów. +48 696 774 939

Moskitiery

__ MOSKITIERY __

Moskitiery ochronne

Moskitiery są solidnym wyrobem zapobiegającym uciekaniu zwierząt domowych i blokującym wlot owadów do mieszkań. Dzięki temu stanowią ochronę dla osób dorosłych i dzieci (szczególnie niemowlęta) przed niebezpiecznymi ukąszeniami. Zamontowanie ochrony nie ogranicza stałego dopływu świeżego powietrza do domu nawet w upalne dni.

Moskitiery są wyrobem niepalnym i nie korodującym. Produkowane są z wykorzystaniem aluminium i włókna szklanego.

Moskitiery ramkowe

Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej uszczelniając je idealnie. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, zapewnia skuteczną ochronę nasze go pomieszczenia przed owadami.
Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściąganie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. 

Moskitiery drzwiowe

Bardzo dobre rozwiązanie montowane w drzwiach balkonowych jak również wejściowych. Moskitiera balkonowa posiada zawiasy, klameczkę i zamek magnetyczny pozwalający na szczelne zamknięcie pomieszczenia.

Wyrób ten pozwala na swobodne korzystanie z balkonów i tarasów, zapewniając dopływ świeżego powietrza do domu. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

Moskitiery przesuwne

Ciekawym rozwiązaniem są również drzwi moskitierowe przesuwne, jednoskrzydłowe, które montowane są do stolarki okiennej. Stanowią dobre rozwiązanie do okien o dużych gabarytach.

Dostępne są w różnej gamie kolorystycznej

Moskitiery rolowane (dachowe)

System moskitier rolowanych opiera się na technologii produkcyjnej używanej do wyrobu moskitier tekstylnych, wzbogacona o mechanizm sprężynowy. Nie ogranicza przepływu powietrza oraz umożliwia swobodne otwarcie okna. Prowadnica i listwa dolna wyposażona jest w uszczelki szczotkowe. Standardowa kolorystyka profili to biały, natomiast siatka jest w kolorze szarym.

Moskitiery antyalergiczne

Siatka przeciwpyłkowa Poll-Tex to produkt dla najbardziej wymagających klientów. Ramka z siatką Poll-Tex chroni nas przed owadami, ale również przed unoszącymi się w powietrzu alergenami. Okres wiosenno-letni jest uciążliwy dla alergików. Stosując taką moskitierę zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie.

Moskitiery z tą siatką posiadają wysoką zdolność wychwytywania z powietrza pyłków: traw, brzozy,pokrzywy i ambrozji.

Nasz zaufany producent:

Katalog produktów: