Biuro handlowe: Łapanów 26, 32-740 Łapanów. +48 696 774 939

Okna aluminiowe

__ OKNA __

Okna aluminiowe firmy Drutex

Nowoczesna stolarka aluminiowa Drutex ma za zadanie odpowiadać na współczesne wyzwania architektoniczne dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, różnorodności form i kształtów. Szeroka oferta systemów aluminiowych pozwala na konfigurowanie funkcjonalnych i eleganckich konstrukcji i swobodne łączenie okien z drzwiami, ogrodami zimowymi czy systemami przesuwnymi.

Zaprojektowane dla Ciebie...

OKNA ALUMINIOWE MB-86 SI

Energooszczędny system aluminiowy z podwyższoną izolacyjnością termiczną doskonale nadający się do wykorzystania w zewnętrznych elementach architektonicznej zabudowy.

MB 86SI / popiel
MB 86SI / żółty
MB 86SI / czarny
MB 86SI / niebieski

Podstawowe cechy produktu:

Profil: Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników okna wynoszącej: 77 mm (ościeżnica), 86 mm (skrzydło) z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym i zastosowaniu dodatkowej komory w przekładce termicznej.
Kolor: Dostępne do Twojej dyspozycji ponad 200 kolorów palety RAL.
Szyby: Dostępne pakiety szybowe do 65mm; w standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug= 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674; możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku U= 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o Ug=0,3 W/(m2K); możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentów, przeciwsłonecznych.
Okucia: Maco Multi Matic KS; w standardzie dwa zaczepy antywyważeniowe; okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*; mikrowentylacja w rozwórce**.

OKNA ALUMINIOWE MB-70 / MB-70 HI

Wysoki poziom energooszczędności powoduje, że w przypadku tego systemu można sobie pozwolić na dużą powierzchnię szyb wpuszczając większą ilość światła do pomieszczenia.

MB-70 / RAL-8023
MB-70 / RAL-7032
MB-70 / profil 3
MB-70HI / RAL-6027

Podstawowe cechy produktu:

Profil: Profile systemu mają budowę trójkomorową o głębokości konstrukcyjnej kształtowników okna wynoszącej: 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło) z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.
Kolor: Dostępne do Twojej dyspozycji ponad 200 kolorów palety RAL.
Szyby: Dostępne pakiety szybowe do 50 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku Ug= 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.
Okucia: Okucia MACO MULTI MATIC KS. W standardzie dwa zaczepy antywyważeniowe. Okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła. Mikrowentylacja w rozwórce.

OKNA ALUMINIOWE MB-45

Stabilny profil aluminiowy systemu pozwala na uzyskanie efektu jednej płaszczyzny ramy i skrzydła od strony zewnętrznej po zamknięciu okna, co wpływa na estetykę stolarki. Istotnym walorem systemu MB-45 jest możliwość gięcia profili, m.in. ościeżnic i skrzydeł, co umożliwia wykonanie różnego rodzaju konstrukcji łukowych.

MB-45 / biały
MB-45 / niebieski

Podstawowe cechy produktu:

Profil: Profil aluminiowy o głębokości zabudowy 45 mm (ościeżnica) i 54 mm (skrzydło).
Kolor: Dostępne do Twojej dyspozycji ponad 200 kolorów palety RAL.
Szyby: Dostępne pakiety szybowe do 24 mm. Możliwość zastosowania szyb hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.
Okucia: Okucia MACO MULTI MATIC KS. W standardzie dwa zaczepy antywyważeniowe. Okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła. Mikrowentylacja w rozwórce.

Obejrzyj katalog systemów aluminiowych: