Biuro handlowe: Łapanów 26, 32-740 Łapanów. +48 696 774 939

Rolety wewnętrzne

__ ROLETY __

Rolety wewnętrzne

Wewnętrzne osłony okienne wpisały się w aktualny trend projektowania i aranżacji praktycznie każdego pomieszczenia. Poprzez wybór idealnego rozwiązania uzyskamy elegancki wygląd i praktyczne zastosowanie zgodnie z naszymi potrzebami. Oferowane systemy pozwalają całkowicie lub częściowo ograniczyć światło dziennie oraz widoczność na zewnątrz (lub do wewnątrz) pomieszczenia. Dzięki temu zyskujemy większą prywatność i wysoki komfort pracy lub codziennego relaksu.

Wyjątkowa aranżacja i komfort życia codziennego...

Rolety plisowane / Plisy

Popularność

Plisy cieszące się coraz większym zainteresowaniem klientów, to na dzień dzisiejszy prawdopodobnie najlepszy system osłon okiennych. Ich funkcjonalność i wszechstronne zastosowanie oraz olbrzymia paleta kolorów i wzorów zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Nowocześność

Rolety plisowane w odróżnieniu od klasycznych rolet kasetowych mają inną budową, dzięki której w wygodny sposób możemy poruszać nią po całym oknie lub wybranym fragmencie.

Cosimo One

Nowy profil grupy Cosimo, profil Cosimo One z magnetyczna blokada Easy Click. To ergonomiczne rozwiązanie pozwala na blokowanie żaluzji bez zbędnego wysiłku, szczelnie domykając ruchome części systemu. Jest to nowe rozwiązanie, znacznie podwyższające komfort użytkowania plisy.

Cosimo SL

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do okna dachowego. Swoim kształtem idealnie dopasowuje się do wszystkich rodzajów okien dachowych dostępnych na rynku. Prowadnice Smart Line zastosowane w tym systemie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny. W skład systemu Cosimo SL wchodzi system Cosimo One z magnetyczną blokadą Easy Click.

Ultima

Żaluzje plisowane są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów, dzięki czemu zasłonią prawie każdy typ ramy okiennej. To rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach tj. trójkąty, półokręgi i okręgi, trapezy. Poza tym, plisy doskonale sprawdzają się na każdym standardowym oknie, dając możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, co jest szczególnie cenione przez ich użytkowników. 

Rolety kasetowe

Elegancja

Nowoczesny i elegancki system rolet kasetowych, który swoją różnorodnością rozwiązań pozwala na praktyczne zastosowanie na prawie każdym oknie. System rolet przy szybowych występuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami. 

Kolorystyka

Stylistyka rolet kasetowych to nowoczesne wzornictwo, w szczególności kolorystyka drewnopodobna, która jest zbliżona do oklein stosowanych w oknach.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie kasety:

Rolety dzień i noc

Regulacja nasłonecznienia

To system idealny dla wymagającego Klienta, w których dzięki specyfice tkaniny w swobodny sposób można regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Roleta montowana jest na skrzydle okna (do listew przyszybowych), przyklejana do ramy okiennej bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji w okno. Idealnie pasuje do okien PCV, aluminiowych i drewnianych. 

Stabilne prowadzenie

Dzięki kasetce i prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum, zapewnione jest stabilne prowadzenie tkaniny, która cały czas znajduje się przy szybie, nawet przy uchylonym oknie.

Rolety wolnowiszące

Popularność

Bardzo popularny i praktyczny system osłonowy okien. Wykonane są z tkanin impregnowanych, o szerokiej gamie kolorów i wzorów. Mogą być mocowane do ściany, sufitu lub za pomocą specjalnych uchwytów do ramy okiennej. Możliwe jest mocowanie bezinwazyjne, nienaruszające struktury okna. Rolety zaopatrzone są w mechanizm łańcuszkowy lub sprężynowy. Dodatkowym elementem dekoracyjnym może być eleganckie zakończenie rolety falbaną.

Automatyzacja

Do wolnowiszących osłon okiennych istnieje możliwość zastosowania sterowania elektrycznego, które może stanowić dodatkowy element inteligentnego budynku.

Rolety rzymskie

Nowoczesność

Rolety rzymskie są nowoczesnym oraz praktyczna rozwiązaniem osłony okna.

Roleta rzymska wykonane są z tkaniny, której zadaniem jest osłona okna oraz mechanizmu służącego do podnoszenia rolety na żądaną wysokość. To rozwiązanie charakteryzacje się dużą wygodą użytkowania oraz niezawodnością.

Jakość

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje elegancję oraz ograniczenie przenikającego światła dziennego przez długie lata.

Nasz zaufany producent:

Galeria inspiracji i realizacji:

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć...